Zabawa na 202
Rozwiń temat
Pomagam odnaleźć prawdziwy sens dobrej zabawy
Planuję, koordynuję i prowadzę zabawę aby każdy jej uczestnik poczuł, że to najlepsze wesele na jakim był kiedykolwiek.
Połączenie słowa, dynamicznej muzyki i wspólnego tańca jest gwarancją fantastycznej zabawy.
Ale dla mnie to dopiero początek... Dopiero, kiedy dodamy do tego bezkompromisowy design, piękne światła, doskonałe brzmienie i szałowe multimedia - powstaje prawdziwe SHOW. Jeśli jeszcze doprawimy je do smaku doświadczeniem, pasją i talentem zrozumiesz co znaczy "zabawa na 202"
Animowane tańce
Wspólna zabawa kilku pokoleń, kiedy uśmiech jest ważniejszy od tanecznych kroków. Integracja Gości świetnie tańczących i tych, którzy twierdzą, że w ogóle nie umieją tańczyć. Każde wesele rozpoczyna się wspólnym korowodem aby każdy poczuł się dobrze na parkiecie a kolejne tańce pomagają wyczarować szalone emocje.

Animacje Wodzireja 202 to nie są konkursy. Nikt nie musi się wykazać ani nie będzie ośmieszany. Po prostu wspólnie tańczymy :-) Żadne z zabaw prowadzonych przeze mnie nie forsują picia alkoholu ani nie naruszają niczyjej intymności. Dobry smak i elegancja jest podstawą integracji i dobrej zabawy.
Frak lub surdut i cylinder
Nieodłączne atrybuty Wodzireja, które podkreślają wyjątkowość chwili
oraz wyrażają szacunek dla Młodej Pary i Gości. Ponadczasowa elegancja jest symbolem profesjonalizmu i najwyższej jakości.
To Wasz dzień, pamiętamy o tym
Wesele składa się z wielu czynników, ale tylko dwa mają bezpośredni wpływ na dobrą zabawę i integrację Gości. To prowadzenie i muzyka. Dlatego warto aby właśnie te elementy były profesjonalne i najwyższej jakości. Zapraszam Was do zabawy na 202%
Wesele jest po to,
aby się bawić.
My zajmiemy się resztą
Rozwiń temat
Prowadzenie i koordynacja
Każda impreza jest starannie zaplanowana. Prowadzimy Gości przez wesele zgodnie ze scenariuszem ale pozostawiamy też przestrzeń na spontaniczne decyzje
Dobre wyczucie chwili
Uważnie obserwujemy przebieg imprezy i zabawę. Duże doświadczenie pozwala nam podejmować trafne decyzje, bo nie wszystko da się zaplanować.
Doświadczenie nie do przecenienia
Dzięki doświadczeniu kilkuset wesel i setek eventów potrafimy przewidzieć nieprzewidziane. Umiejętność trafnej oceny sytuacji i świadomego budowania emocji pozwala nam działać skutecznie i precyzyjnie.
Wodzirej 202.
Najwyższy poziom zabawy